Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pracownicy socjalni usłyszeli wiele ciepłych słów. Dziś przypada ich święto. Zdjęcia

Podziękowania i życzenia dalszych sukcesów w wyjątkowo trudnej pracy usłyszeli dziś pracownicy socjalni z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. 21 listopada przypada ich święto.

Oficjalna uroczystość odbyła się w kozielskim Domu Dziecka i zgromadziła przedstawicieli gminnych oraz powiatowych jednostek. Wszystkie one każdego dnia mierzą się z ludzką krzywdą, słabościami, ale i wieloma trudnymi sytuacjami. Ich pracownicy muszą przy tym wykazać się sporą wiedzą i doświadczeniem.

- Praca każdego dnia przynosi wam nowe wyzwania, to mierzenie się z ludzkimi charakterami, wrażliwościami, ale i niezrozumieniem. Jesteście najbliżej trudnych sytuacji życiowych, a one wymagają odpowiedniej reakcji, zaangażowania się w los innych i podejmowania dobrych decyzji. Życzymy wam z całego serca, by nie zabrakło wam zapału, siły i takiej zwykłej ludzkiej życzliwości – mówiła w imieniu zarządu powiatu starosta Małgorzata Tudaj.

Życzenia przekazał także wicestarosta Józef Gisman, dyrektor Domu Dziecka Balladyna Dziuba, a także w imieniu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, dyrektor Danuta Ceglarek. Dopełnieniem wydarzenia był występ podopiecznych kozielskiej placówki, którzy wspólnie z opiekunami zaśpiewali znane przeboje formacji Lady Punk i Perfect. Otrzymali za to gorące brawa.

AL

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML