Nowa sala gimnastyczna przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu

Spełniły się marzenia Dyrektorki II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika – Jadwigi Kuźbidy i całej społeczności uczniowskiej.

Rusza budowa nowej, pełnowymiarowej Sali gimnastycznej. Rada Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w uchwale budżetowej z 18 grudnia 2007 r. zabezpieczyła na rok 2008 kwotę 936.000,00 pln na rozpoczęcie budowy.

Złożono wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Opolu o umieszczenie zadania w Programie Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Opolskiego.
673 uczniów popularnej „Dwójki” nie będzie już martwić się wychowaniem fizycznym a siatkarze z klasy sportowej będą mieli gdzie ćwiczyć.

Dyrektor Jadwiga Kuźbida i Wicestarosta Marek Matczak wizytują starą salę gimnastyczną