Ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert z dnia 14-02-2014r. na usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji przetargowej na przetarg nieograniczony dot. robót budowlanych drogowych w ramach projektu pt.: Przebudowa ciągu dróg powiatowych (...)

Poniżej znajduje się plik zawierający treść zaproszenia do składania ofert z dnia 14-02-2014r. na usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji przetargowej na przetarg nieograniczony dot. robót budowlanych drogowych w ramach projektu pt.: „Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1403 O Roszowice – Biadaczów i 1404 O Cisek – Bierawa: Etap I” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.

DOCZaproszenie do składania ofert

Pytania i odpowiedzi: