Wybieramy najbardziej przedsiębiorczą gminę wiejską powiatu - głosujmy!

Ruszył konkurs na najbardziej przedsiębiorczą gminę wiejską powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Głosowanie na naszej stronie internetowej potrwa do końca października. Chcemy pokazać, że w małych społecznościach rodzą się świetne pomysły, są prowadzone ciekawe inwestycje, a wójtowie nawiązują interesujące partnerstwa z innymi samorządami i wspólnie się rozwijają, do tego dobrze radzą sobie z pozyskiwaniem pieniędzy z zewnątrz. Mieszkańcy tych gmin, ale i całego powiatu mają okazję to obserwować, a teraz także zagłosować na ich zdaniem najlepszą z nich.

Głosować można TU

Cenna opinia naszych mieszkańców to jeden z elementów konkursu! Wcześniej każda z gmin otrzymała regulamin oraz ankiety, w których zapytaliśmy przedstawicieli samorządów o najważniejsze kwestie związane z rozwojem przedsiębiorczości. 17 listopada najlepszym gminom wręczymy wyróżnienia. Z całej piątki tylko jedna gmina otrzyma tytuł „Przedsiębiorczej Gminy Roku”.

Uroczysta gala odbędzie się w Hotelu Solidaris podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.