20 lat Spot Light - film

Zaczynali będąc niewielką firmą, teraz mogą pochwalić się najnowocześniejszymi systemami oświetleniowymi na skalę całego kraju. Firma Spot Light z Ciska świętowała 20-lecie istnienia. Wśród ich najbardziej znanych projektów można wymienić iluminację mostu Bierawa-Cisek. Przeprawa wybudowana przez powiat została niedawno uznana za najlepiej oświetloną w Polsce. Ale Spot Light to także inne znane na całym świecie projekty.

Właścicielom gratulował wicestarosta Józef Gisman oraz Rajmund Frischko, członek zarządu powiatu.

To jedna z najlepszych firm w Polsce, cieszymy się, że znajduje się w naszym powiecie, zatrudnia wielu młodych ludzi, poza tym Spot Light tworzy stabilne miejsca pracy, życzymy kolejnych tak udanych 20 lat – mówił wicestarosta Gisman.

Spot Light prężnie się rozwija, w najbliższym czasie zwiększy zatrudnienie. Przedsiębiorstwo poszukuje logistyków, którzy zasilą zespół.