Dominika Kucharczyk nową Miss Opolszczyzny

Znamy już nazwisko Miss Polonia Opolszczyzny. Przez rok to zaszczytne miano nosić będzie Dominika Kucharczyk z Krzanowic pod Opolem. I wicemiss została Marlena Kąpała ze Zdzieszowic, II wicemiss Marlena Marciniak z Prószkowa.

Dominika ma 23 lata, pracuje w biurze podróży. Jej wymiary to: 90-63-92. I choć teraz będzie go miała bardzo mało, w wolnym czasie lubi jeździć na rowerze i biegać. Chodzi też na siłownię. To z pewnością pozwala jej na zachowanie znakomitej formy. Jury, które składało się z 15 osób decyzję podjęło niemal jednogłośnie.
Dodajmy, że z koroną Miss Opolszczyzny rozstała się tym samym pochodząca z Kędzierzyna-Koźla Ewa Chełmińska. Tegoroczne wybory odbyły się pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego oraz Prezydenta Kędzierzyna-Koźla.
Fot. Daniel Polak

Dominika Kucharczyk