Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych

Wczoraj(14.05) w Sali Posiedzeń Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych. Otwierając uroczystość powitała wszystkich Krystyna Ciemniak, przewodnicząca Związku Pielęgniarek i Położnych naszego województwa:

Uroczyste powitanie w Sali Posiedzeń Starostwa Powiatowego

– Jestem dumna z tego, że mamy tak wspaniały personel. Chcę podziękować wszystkim, którzy każdego dnia wykonują trudną i odpowiedzialną pracę wymagającą cierpliwości i zrozumienia dla drugiego człowieka.
Kwiaty i gratulacje przekazuje Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego, Józef Gisman
Ogromne uznanie wyrazili też: Marszałek Województwa Opolskiego Józef Sebesta, Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Józef Gisman oraz dyrektor SP ZOZ-u Dariusz Szymański. We wczorajszym spotkaniu nie mógł uczestniczyć Wojewoda Opolski Ryszard Wilczyński. W jego imieniu list gratulacyjny odczytał dyrektor gabinetu wojewody Szymon Ogłaza.
Gratulacje ze strony Marszałka Województwa Opolskiego, Józefa Sebesty

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu