Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

W przypadkach szczególnych, wymagających osobistego stawiennictwa w starostwie, możliwa jest bezpośrednia obsługa, po uprzednim telefonicznym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym

Ogłoszenie starosty w sprawie określenia rodzajów i formy wprowadzonych ograniczeń w zakresie wykonywania zadań przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

Na podstawie §13 ust. 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2020 r. poz. 792) ogłaszam, co następuje:

 1. Wszystkie zadania realizowane przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu wykonywane są w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.
 2. W przypadkach szczególnych, wymagających osobistego stawiennictwa w Starostwie, w celu zapewnienia pomocy obywatelom, możliwa jest bezpośrednia obsługa, po uprzednim telefonicznym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym.

Numery telefonów: 77 472 32 00, 77 405 27 30. Pełny wykaz danych kontaktowych do pracowników urzędu dostępny jest na stronie BIP w zakładce: Informacje ogólne http://bip.powiat.kedzierzyn-kozle.pl/7/informacje-ogolne.html

 1. Dokumenty można składać w formie:

Numery telefonów: Prawa jazdy - 77 405 27 36, Rejestracja pojazdów - 77 405 27 35, 405 27 38.

 1. W celu ułatwienia kontaktu i przyspieszenia sprawy proszę o podanie numeru telefonu kontaktowego i/lub adresu e-mail przy każdym składanym wniosku.
 2. Powyższe ograniczenia obowiązują do odwołania.
 3. Klauzule informacyjne dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu dostępne są na stronie internetowej „Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski” zakładka „Urząd-Inspektor Ochrony Danych” lub pod linkiem TU
Wersja XML