Uroczyste obchody w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie – Koźlu z okazji jubileuszu 50 – lecia istnienia

04 października 2008 roku Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie – Koźlu obchodził jubileusz 50 – lecia istnienia. Obchody połączono z nadaniem Technikum Nr 4 imienia Marii Skłodowskiej – Curie oraz I Zjazdem Absolwentów ZSZ ZA „Kędzierzyn” i ZST ZCH „Blachownia”.

W uroczystości udział wzięli: młodzież, pracownicy szkoły, rodzice, byli dyrektorzy i absolwenci z lat 1962 – 2008. Władze Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego reprezentowali Starosta Józef Gisman, Wicestarosta Marek Matczak oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Wróbel. Podziękowali Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom, za nieoceniony trud wychowawczy i wysiłek włożone w dobre funkcjonowanie szkoły oraz przekazali szkole laptop, który wzbogaci zasób pomocy dydaktycznych.