Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Urząd Marszałkowski zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2019”

Informacja o możliwości wzięcia udziału w głosowaniu internautów w ramach organizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego konkursu „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2019”

Zgodnie z Regulaminem konkursu, udział w Konkursie Internautów polega na oddaniu jednego głosu na jedną realizację zgłoszoną do tegorocznej edycji w kategorii przestrzeń publiczna lub obiekt użyteczności publicznej oraz na jedną realizację spośród nominowanych do miana Najlepszej Europrzestrzeni. Szczegóły nt. Konkursu dostępne są na stronie www.przestrzen.opolskie.pl. Głosować będzie można w terminie od 11.09.2019 r. do 18.09.2019 r. na stronie internetowej www.przestrzen.opolskie.pl. Oddany głos można uzasadnić, zgodnie z umieszczonym na stronie internetowej formularzem głosowania. Autorzy najbardziej interesujących uzasadnień zostaną wyróżnieni okolicznościowymi upominkami. Ogłoszenie wyników, w tym zdobywców Nagród Głównych Marszałka Województwa, wyróżnionych realizacji oraz laureata Konkursu Internautów nastąpi 9 października br., podczas uroczystości rozdania nagród.

DOCXLista realizacji zgłoszonych do konkursu w kategorii Obiekt Użyteczności Publicznej 2019.docx (96,10KB)
DOCXLista realizacji zgłoszonych do konkursu w kategorii Przestrzeń Publiczna 2019.docx (95,90KB)
DOCXLista realizacji zakwalifikowanych do Konkursu Internautów na Najlepszą Europrzestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego.docx (95,90KB)
 

Wersja XML