Ogłoszenie z dnia 11-02-2014r. o zaproszeniu do składania ofert na usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji technicznej w ramach proj. pt. Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1403 O Roszowice – Biadaczów i 1404 O Cisek – Bierawa: Etap II

Poniżej znajduje się plik zawierający treść zaproszenia do składania ofert z dnia 11-02-2014r. na usługę polegającą na opracowaniu dokumentacji technicznej w ramach projektu pt. "Przebudowa ciągu dróg powiatowych nr 1403 O Roszowice – Biadaczów i 1404 O Cisek – Bierawa: Etap II" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.

DOCZaproszenie do składania ofert (158,00KB)

Pytania i odpowiedzi:

DOCPytania, odpowiedzi (107,50KB)