Najlepsze życzenia pielęgniarkom i położnym

Proszę przyjąć serdeczne życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych. Promowanie zdrowia, wspieranie w chorobie i niesienie ulgi w bólu i cierpieniu stanowią odwieczny sens pielęgniarskiej i położniczej troski o drugiego człowieka. Zawód ten jest ostoją każdej organizacji ochrony zdrowia. To jeden z najtrudniejszych, najbardziej odpowiedzialnych, ale również jeden z najpiękniejszych zawodów. Wymaga on poświęcenia, odwagi, pogody ducha i umiejętności radzenia sobie z przeciwnościami losu. Państwa profesjonalizm i zaangażowanie doceniany jest przez pacjentów naszego szpitala, wasza praca jest niezwykle ważna i potrzebna. Nie da się skutecznie leczyć bez właściwej i troskliwej opieki, bez wkładu Państwa pracy i poświęcenia. Życzę Państwu spełnienia w życiu osobistym i zawodowym, wielu pomyślnych dni, uznania wśród pacjentów, osiągnięcia założonych celów oraz tego, abyście spotykali na swej drodze ludzi równie oddanych i zdolnych do poświęceń.

Starosta Małgorzata Tudaj wraz z Zarządem Powiatu

Przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Wróbel wraz z Radnymi