Moc muzyki! Niesamowity koncertowy weekend na placu Wolności. Video

Zapowiada się niesamowity koncertowy długi weekend przed kędzierzyńskim starostwem. Rusza Moc Muzyki pod patronatem starosty powiatu i prezydenta miasta.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu i będziemy tym razem wspierać Miłosza Klimczaka, który jest po czwartym przeszczepie komórek macierzystych i potrzebuje jeszcze sześciu, a niestety zaczyna brakować pieniędzy – mówi Anna Gizińska, prezes stowarzyszenia Moc Muzyki.

Początek w niedzielę 30 kwietnia w południe, ciąg dalszy w poniedziałek 1 maja od 13.00. Spora dawka dobrych dźwięków to nie wszystko, dla najmłodszych przygotowany zostanie lunapark, a zabawiać ich będą animatorzy.

Ci, którzy będą chcieli złapać sporo pozytywnej energii na pewno się nie zawiodą. Wśród wykonawców m.in.: Makar, Zbuku, Navigator, Pajujo, The Analogs, a także Farben Lehre, którego koncertowy fragment możecie zobaczyć poniżej.

Dokładny program godzinowy na Facebooku TU