Laury umiejętności i kompetencji dla starosty i dyrektora szpitala

Starosta Małgorzata Tudaj oraz dyrektor szpitala w Kędzierzynie-Koźlu Marek Staszewski ze srebrnymi Laurami Umiejętności i Kompetencji w kategorii samorząd terytorialny oraz menedżer. Złote laury dla Sebastiana Świderskiego, prezesa ZAKSY oraz Andrzeja Kruegera, dyrektora ICSO „Blachownia”. Kapituła uhonorowała czterdzieści wspaniałych osób, wyróżnienia wręczono w Filharmonii Opolskiej.

To są ludzie, którzy wybijają się ponad przeciętność, każdego roku dokładnie weryfikujemy i nagradzamy najlepszych w tym, co robią – mówił Henryk Galwas, prezes Opolskiej Izby Gospodarczej, która jest organizatorem wydarzenia.

- Swoje umiejętności i kompetencje z wielką troską i zrozumieniem poświęcacie na rzecz innych ludzi, i patrząc na każdego z państwa, również w tym wymiarze osobistym, mogę powiedzieć, że coś wspólnego, dobrego robimy razem – zaznaczył marszałek Andrzej Buła, który zasiadł w kapitule nagrody.

- Nie można zapomnieć, że nagrody dla tych wspaniałych ludzi to również wielkie podziękowania dla współpracowników tych wszystkich instytucji, urzędów, firm, więc to są też podziękowania dla całych zespołów – podkreślił wojewoda Adrian Czubak.

Podczas gali wręczono również nagrodę Opolskiego Orła Księcia Jana Dobrego, którą otrzymał prof. Stanisław Sławomir Nicieja.

Pełne zestawienie nagrodzonych TU