Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Laury umiejętności i kompetencji dla starosty i dyrektora szpitala

Starosta Małgorzata Tudaj oraz dyrektor szpitala w Kędzierzynie-Koźlu Marek Staszewski ze srebrnymi Laurami Umiejętności i Kompetencji w kategorii samorząd terytorialny oraz menedżer. Złote laury dla Sebastiana Świderskiego, prezesa ZAKSY oraz Andrzeja Kruegera, dyrektora ICSO „Blachownia”. Kapituła uhonorowała czterdzieści wspaniałych osób, wyróżnienia wręczono w Filharmonii Opolskiej.

To są ludzie, którzy wybijają się ponad przeciętność, każdego roku dokładnie weryfikujemy i nagradzamy najlepszych w tym, co robią – mówił Henryk Galwas, prezes Opolskiej Izby Gospodarczej, która jest organizatorem wydarzenia.

- Swoje umiejętności i kompetencje z wielką troską i zrozumieniem poświęcacie na rzecz innych ludzi, i patrząc na każdego z państwa, również w tym wymiarze osobistym, mogę powiedzieć, że coś wspólnego, dobrego robimy razem – zaznaczył marszałek Andrzej Buła, który zasiadł w kapitule nagrody.

- Nie można zapomnieć, że nagrody dla tych wspaniałych ludzi to również wielkie podziękowania dla współpracowników tych wszystkich instytucji, urzędów, firm, więc to są też podziękowania dla całych zespołów – podkreślił wojewoda Adrian Czubak.

Podczas gali wręczono również nagrodę Opolskiego Orła Księcia Jana Dobrego, którą otrzymał prof. Stanisław Sławomir Nicieja.

AL

Pełne zestawienie nagrodzonych TU

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML