Nominacja generalska dla policjanta z Kędzierzyna-Koźla

Inspektor Jan Lach, przez lata związany z komendą powiatową policji w Kędzierzynie-Koźlu, otrzymał nominację generalską z rąk prezydenta Andrzeja Dudy.

Gratulacje na ręce Jana Lacha, obecnie z-cy komendanta głównego policji wystosowała starosta Małgorzata Tudaj:

- Praca w policji wymaga głębokiej motywacji, wyjątkowych predyspozycji, siły charakteru oraz odwagi, której panu z pewnością nie brakuje – tak właśnie dał się pan poznać rozpoczynając swoja karierę zawodową w Kędzierzynie-Koźlu. Jako samorząd powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, jesteśmy dumni z pańskich osiągnięć, zwłaszcza, że pana postawa to wzór do naśladowania dla obecnych jak i przyszłych kadr policji – napisała Małgorzata Tudaj. - Wierzę, że lata doświadczeń pozwolą realizować czekające na pana zadania z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Życzę panu satysfakcji, licznych dowodów społecznego poparcia, wytrwałości w pełnieniu tej trudnej i wymagającej służby, a także pomyślności w życiu osobistym - dodała.

Oprac. AL

Więcej TU