Nie marnują ani chwili, by zdobywać wiedzę

Studenci seniorzy zakończyli rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Kędzierzynie-Koźlu. Za nimi intensywny rok wykładów, ciekawych zajęć, spotkań z interesującymi ludźmi. Taką możliwość od lat daje prężnie działający w naszym powiecie uniwersytet.

- Władzom stowarzyszenia dziękuję za zaangażowanie i kontynuację wspaniałej idei nieustającego doskonalenia się, zdobywania wiedzy. Dla młodego pokolenia jesteście przykładem tego, jak czerpać z życia to, co najlepsze, jak żyć prawdziwie każdego dnia, nie marnując ani chwili – mówiła w imieniu zarządu powiatu i radnych starosta Małgorzata Tudaj, która wraz z prezydent Sabiną Nowosielską odebrała podziękowania z rąk prezesa Wojciecha Połulicha. On sam pogratulował samorządowi powiatowemu ostatniego sukcesu na arenie ogólnopolskiej.

Zarówno władze miasta, jak i powiatu wspierają działalność organizacji, która z roku na rok przyciąga do siebie kolejne osoby.