Zbierali datki, licytowali i koncertowali - WOŚP 2014

Liczenie pieniędzy wciąż trwa. Wstępne dane mówią, że w samym tylko Kędzierzynie-Koźlu uzbierano około 40 tys. zł. Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu przekazało do sztabu orkiestry przedmioty, które powędrowały na licytację. Były wśród nich m.in. rękodzieła uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Mieszkańcy, którzy wsparli orkiestrę mogli także liczyć na garść powiatowych gadżetów – maskotek, czapek oraz breloków. Starostwo przekazało także ciekawe książki historyczne wydane przez Powiat.

Na licytację powędrowały m.in. rękodzieła uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Harcmistrz Józef Pajor. W tym roku zostanie wyróżniony powiatowymi Koziołkami, przyznawanymi przez Radę Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego.

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Plac Wolności 13