Finisaż wystawy poplenerowej Międzynarodowych Spotkań Malarskich Kędzierzyn-Koźle 2013

Dnia 4 listopada 2013 r., w Domu Kultury w Koźlu, odbyło się uroczyste zamknięcie wystawy poplenerowej pn. Międzynarodowe Spotkania Malarskie Kędzierzyn-Koźle 2013, których współorganizatorem jest Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski. W podsumowaniu odbytej już wystawy,  z ramienia Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego udział wzięli  Wicestarosta Józef Gisman oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Promocji Renata Scheit. Wystawa jest uwieńczeniem trzynastej edycji pleneru malarskiego, organizowanego przez pierwsze dziesięć lat pod nazwą „Odra”, a od trzech ostatnich lat jako „Kędzierzyn-Koźle” – nazwy te oddają motywy przewodnie plenerów. Od samego początku Komisarzem pleneru jest Prezes ZPAP-PSU Okręg Opole art. plastyk arch. Adam Zbiegieni.  W tegorocznym plenerze udział wzięło 17 artystów, którzy na wystawę poplenerową przekazali 29 prac.

DSC01361.jpeg

DSC01378.jpeg