Wszystkim babciom i dziadkom najlepsze życzenia

Kształcą, wychowują, są podporą dla zabieganych rodziców. Zawdzięczamy im opiekę oraz to, że zawsze potrafią wskazać drogę, a w trudnych chwilach doradzić. Ciężko wyobrazić sobie, jak umiejętnie potrafią znaleźć na wszystko czas.

Według najnowszych danych cytowanych przez NTO, dwie trzecie badanych przez CBOS mówi, że babci i dziadkowi zawdzięcza przede wszystkim opiekę i wychowanie oraz poczucie, że są kochani. Ale dziadkowie zapewniają także znajomość dziejów rodziny i zasad moralnych.

Życzymy radości, optymizmu oraz energii na każdy dzień. Najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności składają:

Małgorzata Tudaj, Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego oraz Wicestarosta Józef Gisman wraz z Zarządem Powiatu, a także Danuta Wróbel, Przewodnicząca Rady Powiatu wraz z Radnymi.

kwiaty2.jpeg