Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Podpisano umowę na dokumentację mostu Cisek – Bierawa

16 grudnia 2011 roku w gabinecie starosty podpisano umowę z wykonawcą dokumentacji technicznej na budowę mostu Cisek – Bierawa na rzece Odrze.
 
Ze strony powiatu w obecności Starosty Artura Widłaka, Wicestarosty Gabrieli Tomik i Skarbnika Powiatu Wiesławy Trelki umowę podpisał Arkadiusz Kryś: Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, a ze strony Wykonawcy, wrocławskiego biura projektowo – badawczego Promost: Prezes Zarządu Edmund Budka.
Wartość prac projektowych wyceniono na 424 350,00 zł.
 
Tym samym projekt budowy mostu wkracza w kolejny etap. Prace projektowe, na które składa się 18 procedur i elementów podzielono na dwa etapy, z których ostatni zakończy się z końcem sierpnia 2012 roku. Końcowym elementem procedury projektowej będzie wydanie tzw. zezwolenia na realizację inwestycji drogowej, czyli mówiąc w skrócie: zgody na budowę.
 
Mieszkańcy nadodrzańskich gmin z niecierpliwością czekają na moment wzniesienia nowej przeprawy, dzisiejsze wydarzenie trochę nas do niego przybliżyło.
 
Przygotowania do realizacji największego projektu inwestycyjnego Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego – budowy mostu trwają nadal. Specjalny zespół czuwa nad postępem prac i przygotowuje się do opracowania kolejnych dokumentów, potrzebnych do sprawnej realizacji tej ważnej dla mieszkańców powiatu inwestycji.
Podczas podpisywania umowy na dokumentację mostu Cisek - Bierawa Moment podpisywania umowy na dokumentację mostu Po podpisaniu umowy wymieniono uściski dłoni


 
Wersja XML