• SHIFT + ALT + 1-5 - Menu

Komunikaty Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Zdrowia

• Ulotka - ubój poza rzeźnią

Inspekcja Wet.jpeg
    Ulotka skierowana do rolników, opracowana przez Departament Bezpieczeństwa Żywności i Weterynarii Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pt."Praktyczne wskazówki dla rolników w przypadku konieczności uboju zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią".
    Data publikacji: 06-02-2019 10:11
  • Informacja Głównego Lekarza Weterynarii dotycząca dobrowolnego programu zwalczania chorób zakaźnych bydła

Obrazek ASF.png
  • Uwaga na oszustów!

Uwaga oszust.jpeg
    Opolska Policja ostrzega przed oszustami, działającymi głównie metodą "na wnuczka" i "na policjanta" (24.06.2019 r.).
  • Regionalny System Ostrzegania

rso.jpeg
    Informujemy o powstaniu Regionalnego Systemu Ostrzegania, nowej usługi do powiadamiania ludności o zagrożeniach.
    Data publikacji: 16-06-2015 07:43
  • Lokalizator burz

Darmowa aplikacja "Lokalizator Burz - StormTEC" firmy Ecoclima - informacja.
    Data publikacji: 23-01-2015 14:37
  • Czad - cichy zabójca!

Płomień junkers.jpeg
    Dowiedz się jak uchronić siebie i bliskich przed zatruciem czadem.
    Data publikacji:
  • Metanol - ostrzeżenie publiczne !

Ostrzeżenie publiczne wystosowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące ujawnienia metanolu w butelkach alkoholu o nazwie ABSINTH (firmy VEPA DRINK s.r.o.) w Republice Czeskiej.
    Data publikacji: 12-09-2014 10:02
  • Afrykański Pomór Świń - informacja dla hodowców

Ulotka wydana przez Główny Inspektorat Weterynarii skierowana do hodowców trzody chlewnej. Zawiera podstawowe informacje dotyczące choroby wirusowej jaką jest afrykański pomór świń.
    Data publikacji: 25-07-2014 12:25
  • Sytuacja na rzece Odrze - sprawdź sam!

Hydrometria Odra.jpeg
    Propozycje serwisów internetowych umożlwiających samodzielne sprawdzenie aktualnej sytuacji na rzece Odrze i jej dopływach.
    Data publikacji: 13-06-2014 10:27
  • Klasyfikacja ostrzeżeń meteo

Klasyfikacja stopni zagrożeń dla zajawisk meteorologicznych stosowana w ostrzeżeniach wydawanych przez Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy we Wrocławiu, a przekazywanych w komunikatach starosty kędzierzyńsko-kozielskiego za pośrednictwem Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kędzierzynie-Koźlu.

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Plac Wolności 13