Karol Kania i Synowie świętowali jubileusz

Były kwiaty, gratulacje, a nawet wesoły film promocyjny przedstawiający pracowników firmy. Mowa o 20-leciu oddziału firmy Karol Kania i Synowie. Uroczystość odbyła się na boisku sportowym w Pawłowiczkach i zgromadziła wielu mieszkańców powiatu, którzy przyszli, by razem świętować okrągłe urodziny.

- Firma pomogła nam podczas powodzi w 2010 roku, kiedy woda wdzierała się do miasta, pożyczono nam sprzęt, który przydał się podczas akcji – wspomina Józef Gisman, wicestarosta powiatu, który gratulował przedstawicielom firmy wspólnie ze starostą Małgorzatą Tudaj.

Na scenie pojawił się również jubileuszowy tort, jego krojeniem zajął się najstarszy z prezesów, pan Karol. Synowie dzielnie pomagali ojcu, a publiczność odśpiewała 100 lat. Do tych życzeń przyłącza się również samorząd powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.