Sukces 18. aukcji w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w K- Koźlu na rzecz WOŚP

1868,75 zł zebrano podczas aukcji zorganizowanej przez Zespół Szkół Technicznych  i Ogólnokształcących na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja obchodziła w tym roku osiemnastolecie swojego istnienia i jako "pełnoletniej" organizatorzy   pozwolili  wyjść poza mury   szkoły. Licytowano m.in. wyroby rękodzieła artystycznego, wyroby cukiernicze, przetwory wykonane przez nauczycieli ZSTiO, przedmioty podarowane przez uczniów i rodziców a wśród nich mapa fizyczna Polski z 1931 r., atlas geograficzny z 1937 r. Na aukcji nie mogło zabraknąć też piłek z autografami zawodników ZAKSY oraz zawodniczek reprezentacji Polski w p. siatkowej, mistrzyń Europy z 2003 i 2005 r. ( ta piłka po raz kolejny została wylicytowana i pozostała w posiadaniu szkoły).
Pomysłodawcą i organizatorem aukcji w ZSTiO jest p. Beata Oleśna. Licytacja odbyła się 13.01.2013 r., w dniu Finału WOŚP, w Miejskim Ośrodku Kultury „ Chemik”.

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Plac Wolności 13