Kształcenie zawodowe młodocianych pracowników województwa opolskiego – rok szkolny 2011/2012

19 czerwca 2012 r., w Kluczborku, odbyła się wojewódzka narada koordynacyjna pn. „Kształcenie zawodowe młodocianych pracowników województwa opolskiego – rok szkolny 2012/2013”, w której udział wzięli: dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu Urszula Więcek, kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Promocji Renata Scheit oraz wicedyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego Ireneusz Wiśniewski, który przedstawił sprawozdanie z działalności ODiDZ w Kędzierzynie-Koźlu. Narada dotyczyła głównie reformy szkolnictwa zawodowego w świetle nowych przepisów prawa oświatowego, poruszano także rolę poradni psychologiczno-pedagogicznych w kształceniu zawodowym pracowników młodocianych oraz przedstawiono stanowisko Izby Rzemieślniczej w kwestii egzaminu nadającego kwalifikacje zawodowe. Głównym organizatorem narady był Wojewódzki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Kluczborku.

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Plac Wolności 13