Obchody Święta Niepodległości uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz Zespołu Szkół Elektryczno - Telekomunikacyjnych

Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz Zespołu Szkół Elektryczno - Telekomunikacyjnych bardzo uroczyście obchodzili 93. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W przeddzień narodowego święta uczniowie z klas I INF i IV E/T, pod kierunkiem mgr D. Łuczak, mgr M.Jachymiak, mgr G.Jachymiak, przygotowali montaż słowno - muzyczny poświęcony „Polskim drogom do wolności”. Bardzo ważnym elementem naszych obchodów było złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem upamiętniającym ofiary niewolniczej pracy w obozie z okresu II wojny światowej, który usytuowany był w Azotach.

Dyrektor ZSTiO nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu mgr Maria Staliś

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu