25 lat OXOPLAST

Jubileusz jednostki biznesowej ZAK S.A.

Starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Artur Widłak wziął udział w uroczystości 25-lecia funkcjonowania instalacji firmy OXOPLAST – jednostki biznesowej należącej do ZAK S.A.
Podczas ceremonii najbardziej zasłużonym pracownikom wręczone zostały wyróżnienia. Nie obyło się też bez prezentacji przedstawiającej poszczególne lata działalności firmy od początku jej istnienia do chwili obecnej. Padło wiele słów uznania zarówno w kierunku obecnych jak i byłych szefów OXOPLAST.
- Fakt istnienia w gronie prężnie rozwijających się firm, potwierdza, że spółka jest dobrze zarządzana, a jej pracownicy są wykwalifikowani i kompetentni. Jest również powodem do dumy dla mieszkańców tego terenu, a dla pracowników, dyrekcji i zarządu nagrodą za wysiłek i pracę włożoną w jej rozkwit – powiedział starosta Artur Widłak.
Dodał też, że firma należy do grupy spółek aktywnie współtworzących nowy obraz przedsiębiorczości. Wskazuje mieszkańcom powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, firmom współpracującym, kontrahentom i odbiorcom, jak nowocześnie zarządzać przedsiębiorstwem i realizować wytyczone cele.
Artur Widłak w imieniu Zarządu Powiatu oraz radnych przekazał na ręce prezesa ZAK S.A. Jerzego Marciniaka oraz dyrektora OXOPLAST Aleksandra Grymla kwiaty i listy gratulacyjne.

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Plac Wolności 13