Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przeprowadzka prawie zakończona – remonty również

Nowy rok szkolny pod dwoma sztandarami

124 tys. zł wyda Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski na remonty w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu. Część robót związana jest z kończącymi się przenosinami Zespołu Szkół Elektryczno-Telekomunikacyjnych z Blachowni do Azot. Dobiega końca modernizacja tamtejszej sali gimnastycznej, gdzie za 50 tys. zł dokonano renowacji parkietu, a lada dzień odmalowane zostaną ściany. Zakres robót objął również przygotowanie nowych pomieszczeń administracyjnych oraz pracowni telekomunikacji wraz z zapleczem dla uczniów przeniesionego z Blachowni „elektryka”. 68 tys. zł pochłonęło docieplenie ścian budynku C, gdzie mieszczą się pracownie specjalistyczne. W ramach termomodernizacji obiekt zyskał nową elewację, dyrekcja placówki postarała się też o monitoring wraz z elementami zabezpieczającymi przed włamaniem czy dewastacją. Wcześniej ten sam budynek zyskał nowe poszycie dachowe.
Kończące się właśnie remonty pozwolą uczniom na sprawne rozpoczęcie nowego roku szkolnego, który w Azotach odbędzie się tym razem pod dwoma sztandarami – Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz Elektryczno-Telekomunikacyjnych. 
AL 
Zobacz film: dyrektor Maria Staliś o remoncie sali gimnastycznej http://www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_powkk&lad=a&id_dzi=3&id_men=46

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka
 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML