Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gratulacje i kwiaty dla dyrektorów

Słowa uznania i moc podziękowań

 
Uroczyste podsumowujące spotkanie z dyrektorami szkół średnich z terenu powiatu odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu. Jednym z jego punktów było omówienie przeprowadzonego konkursu na dyrektorów czterech szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy otrzymali z rąk wicestarosty Małgorzaty Tudaj oraz przewodniczącego Rady Powiatu Piotra Jahna kwiaty i gratulacje. Słowa uznania popłynęły również z ust członków Zarządu Powiatu – Jerzego Pałysa, Józefa Szymańskiego i Gabrieli Tomik, która pełniła jednocześnie funkcję przewodniczącej komisji konkursowej.
Przypomnijmy, że dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 została Urszula Więcek, natomiast szefować kozielskim ogólniakiem będzie nadal Ryszard Więcek. Nie udało się wyłonić nikogo na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół w Komornie – nie wpłynęła żadna oferta, podobnie w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej, gdzie chętne na stanowisko dyrektora były dwie osoby, z tego jedna zrezygnowała, a druga nie spełniła oczekiwań komisji. Wcześniej „Żeglugą” kierowała Iwona Palarczyk, której upłynęła kadencja. Ponadto Zarząd Powiatu zdecydował o przedłużeniu kadencji obecnemu dyrektorowi Zespołu Szkół nr 3 w Sławięcicach, przez kolejne pięć lat będzie nim Adam Kania.  
W przypadku placówki w Komornie i Zespołu Szkół Żeglugi zarząd może zdecydować o rozpisaniu nowego konkursu lub powierzyć funkcję dyrektora osobie spośród grona pedagogicznego, która posiada odpowiednie kwalifikacje. W pozostałych szkołach średnich powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego kadencje dyrektorów nadal trwają.  
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka 
Wersja XML