Wkrótce finał powiatowego konkursu fotograficznego

Jury bierze się do pracy

Ponad 60 fotografii napłynęło na I Powiatowy Konkurs Fotograficzny organizowany przez Starostwo i Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu. Jury konkursowe będzie miało twardy orzech do zgryzienia, szczególnie, że niektóre ze zdjęć to prawdziwie „perełki”. Mieszkańcy naszego powiatu ujęli w swych pracach niemal wszystkie najpiękniejsze zakątki Odry, a co najważniejsze do konkursu zgłosili się młodzi amatorzy fotografii, na co dzień uczący się w tutejszych szkołach średnich. Czas zatem wybrać najlepsze dzieła. Spotkanie jury konkursowego, w którego składzie znajdzie się przedstawiciel Starostwa, Urzędu Miasta oraz profesjonalni fotoreporterzy odbędzie się 14 czerwca o godz. 11.00 w sali konferencyjnej starostwa powiatowego na parterze budynku. Wszystkim uczestnikom konkursu już teraz dziękujemy i zapraszamy na uroczysty wernisaż prac połączony z wręczeniem nagród, który zaplanowano na 16 czerwca w Hotelu Centralny – podczas seminarium powiatowego „Odra rzeką integracji – wczoraj, dziś i jutro”. Początek seminarium o godz. 10.00. Wstęp jest wolny.