Józef Gisman pożegnał się z pracownikami

„Zawsze z sentymentem będę wspominał to miejsce”

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu były już starosta Józef Gisman pożegnał się ze swoimi pracownikami.
 – Chciałem wszystkim podziękować za współpracę. Niektórzy z was pracowali ze mną od początku istnienia powiatu, dlatego tym trudniej jest mi się z tym miejscem rozstawać, szczególnie, że razem budowaliśmy je od samego początku – powiedział Józef Gisman.
Póki co były starosta nie chciał zdradzić czym teraz będzie się zajmował.
Z pewnością nie mam zamiaru przechodzić na emeryturę. Życie pisze różne scenariusze, w pierwszej kolejności chciałbym trochę pobyć z rodziną. Co będzie potem? Zobaczymy – stwierdził.
Pracownicy na pożegnanie kupili byłemu staroście prezent w postaci nawigacji satelitarnej.   – Z tym urządzeniem na pewno trafię teraz na właściwą drogę – dodał z uśmiechem Józef Gisman.
Funkcję przewodniczącego zarządu powiatu pełnił od stycznia 1999 roku, kiedy to w wyniku reformy administracyjnej na mapę Polski wróciły powiaty.

1.jpeg

3.jpeg