Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie – Koźlu zaprasza na konsultacje

Zapraszamy wszystkich beneficjentów Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013 na indywidualne konsultacje.

Dotyczyć one będą możliwości uzyskania wsparcia zaplanowanych do realizacji wniosków w ramach FM POWT. Zachęcamy do skorzystania z usług doradców, a także prosimy o przygotowanie swoich propozycji projektowych oraz ewentualnych pytań i niejasności.

Konsultacje odbędą się 2 marca 2011 roku (środa) w Sali posiedzeń nr 5 w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu przy Placu Wolności 13 w godz. 10.00 – 13.00.

Ponieważ spotkanie ma charakter konsultacji z poszczególnymi wnioskodawcami, prosimy o zgłaszanie się do Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Kędzierzynie - Koźlu w celu ustalenia godziny konsultacji.
Telefon: 77 472 32 05 lub drogą mailową: