Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Liga Mistrzów wystartowała

Najlepsi walczą o puchar

 
Wicestarosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Małgorzata Tudaj wzięła udział w uroczystym otwarciu Ogólnopolskiego Turnieju Ligi Mistrzów BRD.
- Ogromnie się cieszę, że to właśnie szkoła z terenu naszego powiatu jest organizatorem turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Tym bardziej, że jest to turniej finałowy. Chcemy w ten sposób propagować bezpieczne poruszanie się po drogach naszego powiatu i kraju. Wszystkim zawodnikom życzę sukcesów i doskonałych wyników – powiedziała Małgorzata Tudaj.
W uroczystości wzięli udział m.in. radni miejscy, przedstawiciele Polskiego Związku Motorowego oraz policji powiatowej na czele z szefem drogówki Helmutem Musiołem.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 w Kędzierzynie-Koźlu jest po raz pierwszy organizatorem turnieju finałowego, w którym uczestniczą drużyny z sześciu województw – łódzkiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego i opolskiego. Każda drużyna biorąca udział rywalizacji liczy po trzech uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjalnej oraz po jednym rezerwowym. Zawody, których zwieńczeniem będzie wręczenie pucharu przez prezydenta miasta Tomasza Wantułę odbywają się w Hali Sportowej przy Al. Jana Pawła II.  Zakończą się w czwartkowe(17.02) popołudnie.
Zobacz film:
http://www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_powkk&lad=a&id_dzi=3&id_men=46
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
   
 


 
 
Wersja XML