Bezpłatne szkolenia dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.

Zestaw logo LPI

Firma Eurologistics S.C. w Opolu organizuje cykl szkoleń specjalistycznych dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.

Uczestnicy będą mieli okazję nabyć umiejętności z zakresu przygotowania dokumentacji projektowej oraz rozliczania i kontroli projektu RPO WO 2007-2013. Na każde ze szkoleń należy zgłosić swoje uczestnictwo na odpowiednio przygotowanym druku, dostępnym na stronie internetowej www.eurologistics.pl.

Najbliższe szkolenie, dotyczące studium wykonalności projektów RPO WO 2007-2013, odbędzie się 6 i 7 października. Prelekcje informujące o ocenie oddziaływania na środowisko w kontekście RPO WO 2007-2013 będą miały miejsce 11 października.

Szczegółowy informacje znajdują się na stronie internetowej http://www.eurologistics.pl.

Harmonogram 2