Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

20. rocznica pierwszych wyborów do samorządu terytorialnego

Przypadająca w tym roku dwudziesta rocznica pierwszych wyborów do samorządu terytorialnego jest doskonałą okazją do wyróżnienia samorządowców, którzy w ciągu minionego dwudziestolecia zasłużyli się w szczególny sposób w pracy na rzecz swoich małych ojczyzn. Z tej okazji w Hotelu Centralny w Kędzierzynie-Koźlu samorządowcy z gmin z terenu powiatów głubczyckiego, kędzierzyńsko-kozielskiego i strzeleckiego otrzymali od Marszałka Województwa Opolskiego oraz starostów powiatu pamiątkowe medale i listy gratulacyjne.

Okrągły jubileusz dopełnił koncert w wykonaniu Chóru Mieszanego I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Głubczycach oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Leśnicy.
Podczas uroczystości Starosta Powiatu Józef Gisman uhonorował samorządowców z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.
        Wyróżnione osoby z Gminy Bierawa: 
 
1.    Ryszard Gołębowski – wójt Gminy Bierawa
2.    Bolesław Czerepak – Sołtys Wsi Stara Kuźnia i Kotlarnia
3.    Barbara Gawlik – pracownik Urzędu Gminy
4.    Brunon Kondziela – Sołtys Wsi Ortowice
5.    Barbara Misky – Sołtys Wsi Goszyce
          Gmina Cisek:
1.    Jerzy Groeger – sekretarz Gminy Cisek
2.    Walter Oleks – radny Gminy
3.    Alojzy Parys – Wójt Gminy Cisek
4.    Gerard Stania – radny Gminy
 
 
        Gmina Kędzierzyn-Koźle:
 
1.    Helena Bulanda – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej
2.    Antoni Capała – Dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego
3.    Bohdan Cieślik – Dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Komunalnych
4.    Zygmunt Derej – radny Miasta
5.    Grzegorz Duszel – radny Miasta
6.    Wiesław Fąfara – Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle
7.    Maria Filarska – była Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
8.    Alina Janik – Skarbnik Miasta Kędzierzyn-Koźle
9.    Maria Kowalska – pracownik Biura Rady Miasta
10. Brygida Kolenda-Łabuś – Zastępca Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle
      11. Barbara Kropacz-Mrożek – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej
12. Teresa Kuchta – pracownik Urzędu Miasta
13. Agnieszka Lipska – były pracownik Urzędu Miasta
14. Hubert Majnusz – radny Miasta
15. Bronisław Makowiecki – pracownik Urzędu Miasta
16. Grzegorz Mankiewicz – radny Miasta
17. Edward Marzec – były Komendant Straży Miejskiej
18. Halina Mińczuk – Wiceprzewodnicząca Rady Miasta
19. Ryszard Pacułt – radny Miasta
 
          Gmina Pawłowiczki:
1.    Jadwiga Mroczko – skarbnik Gminy Pawłowiczki
 
          Gmina Polska Cerekiew:
1.    Jan Cieślak – radny Gminy
2.    Krystian Harz – radny Gminy
3.    Krystyna Helbin – Wójt Gminy Pawłowiczki
4.    Leonard Kasper – były radny Gminy
5.    Urszula Kochoń – Sołtys Wsi Polska Cerekiew
6.    Jerzy Kołeczko – Przewodniczący Rady Gminy
7.    Krzysztof Kudela – Sołtys Wsi Zakrzów
8.    Leokadia Malajka – Sołtys Wsi Łaniec
9.    Małgorzata Sobota – Sołtys Wsi Ciężkowice
 
         Gmina Reńska Wieś:
 
1.    Bernard Dembończyk – radny Gminy
2.    Jan Domek – były radny Gminy
3.    Jan Domin – były radny
4.    Krystian Flegel – radny Gminy
5.    Waldemar Krybus – radny Gminy
6.    Józef Ludwig – były radny Gminy
7.    Joachim Majnusz – radny Gminy
8.    Józef Moszek – radny Gminy
9.    Marian Wojciechowski – Wójt Gminy Reńska Wieś
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
 
 
 
Wersja XML