Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

200 choinek i trzy najpiękniejsze. Finał konkursu starostwa oraz Kapadory

Agnieszka Rygiel, Katarzyna Blacharska i Joanna Kondracka - to właścicielki najpiękniejszych choinek w naszym powiecie. W starostwie powiatowym wręczyliśmy laureatkom zabawy nagrody pieniężne – 500 zł (1 miejsce), 300 zł (2 miejsce) i 200 zł (3 miejsce).  

- Jestem pod wrażeniem kreatywności wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie. Cieszę się, że ze starostwem możemy współpracować i angażować internautów. Takie inicjatywy są bardzo fajne, świadczy o tym ilość osób, które wzięły udział świątecznym konkursie – mówi Rafał Chybiorz, prezes Kapadory.  

- Z firmą Kapadora mamy bardzo dobrą współpracę w obszarze projektów miękkich, myślę o tych, które są realizowane w naszych szkołach, zachęcam do tego, by wejść na stronę firmy i zobaczyć czym się zajmuje i co robi również w obszarze edukacji – zaznaczył starosta Paweł Masełko.

- W tym roku postawiłam na złoto, wyelminowałam sztuczne łańcuchy a u góry znalazła się złota gwiazda – opisuje zwyciężczyni pierwszego miejsca - Agnieszka Rygiel. Katarzyna Blacharska powiedziała, że jej choinkę ubierała trójka dzieci i to one stoją za całą kreacją. – Nasza choinka ma już 20 lat, to już tradycja, że wygląda tak samo co roku i za to tak ją wszyscy kochamy – cieszyła się Joanna Kondracka, której drzewko zajęło trzecie miejsce.

Wszystkim raz jeszcze dziękujemy, wasze drzewka były przepiękne. Zapraszamy was już dziś na kolejne konkursy wspólnie z firmą Kapadora. Śledźcie nasz profil na Facebooku. Poniżej zwycięskie choinki.

AL

choinka4.jpeg

choinka1.jpeg

choinka2.jpeg

choinka3.jpeg

Wersja XML