Z GTV BUS do Krapkowic i Gliwic

Przypominamy o popołudniowym kursie z Kędzierzyna-Koźla do Krapkowic, który udało się uruchomić dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu z GTV BUS oraz gminą Walce. Autobus jedzie przez: Reńską Wieś, Pokrzywnicę, Twardawę, Walce, Kromołów, Brożec, Stradunię i Żużelę.

Autobus odjeżdża z dworca autobusowego w Koźlu o godzinie 17:15 do Krapkowic, z Krapkowic do Kędzierzyna-Koźla wraca o godzinie 20:00. Kursy są realizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Przypominamy też o połączeniu Kędzierzyna-Koźla z Gliwicami. Autobusy jadą trasą: Koźle dworzec autobusowy - Kędzierzyn dworzec kolejowy - Sławięcice - Ujazd - Niezdrowice - Rudziniec - Rudno - Gliwice.

Autobusy kursują od poniedziałku do piątku, w dni robocze. Warto pamiętać, że poranny kurs z Kędzierzyna-Koźla jedzie aż do Częstochowy. Trasą: Gliwice - Tarnowskie Góry - Miasteczko Śląskie - Woźniki - Starcza - Częstochowa.

Rozkłady jazdy znajdziemy na stronie internetowej: https://lokalnie.gtvbus.pl/kedzierzyn-kozle/

al