Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek wystąpił w Kędzierzynie-Koźlu

Wspaniały koncert akordeonisty Marcina Wyrostka zorganizowany przez tutejsze Starostwo z okazji Dnia Kobiet zachwycił mieszkańców, a właściwie mieszkanki naszego powiatu. Poniedziałkowego wieczoru panie tłumnie zjawiły się w Hotelu „Centralny”, nic dziwnego, bezpłatne wejściówki na koncert rozeszły się w niespełna godzinę. Było to zatem kolejne warte uwagi wydarzenie muzyczne na naszej powiatowej mapie kulturalnej. Zaraz kiedy tylko sala hotelu wypełniła się po brzegi życzenia wszystkim paniom z okazji ich święta w imieniu członków Zarządu Powiatu oraz męskiej części Rady Powiatu złożył wicestarosta Marek Matczak.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Potem przyszła pora na gwiazdę wieczoru. Kwartet „Coloriage” dał doskonały koncert, który z każdą chwilą zaskakiwał czymś nowym. Widzowie z pewnością odczuli doskonałe brzmienie akordeonu, a precyzja i pasja z jaką laureat programu „Mam talent!” opanował grę na tym instrumencie zachwyciła każdego. Cześć z zaprezentowanych utworów pochodziło z jego najnowszej płyty, która niemal po wydaniu osiągnęła status „złotej”. Umiejętności 27-letniego Marcina Wyrostka jakiś czas temu mogliśmy podziwiać w telewizji, jednak wielu przyznało, że od tygodni marzyło, aby zobaczyć go na żywo. Marzenia naszych mieszkańców udało się więc zrealizować, a przy okazji pokazać, jak trudno młodemu artyście przebić się przez trudny świat rodzimego muzycznego show-biznesu – za granicą koncertuje od dawna, w Polsce jego kariera zaczęła się właściwie dopiero po występie w popularnym programie. Życzmy, aby z każdym dniem rozwijał swoje umiejętności i mamy nadzieję do rychłego zobaczenia… 

Sponsorzy: Kopalnia Piasku "Kotlarnia" SA, BL-TRANS Sp. z o.o., TP-elbud SA, Petrochemia Blachownia SA, MZEC Sp. z o.o., Jokey Plastic Sp. z o.o.

AL

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

         

Wersja XML