Wniosek o pozwolenie na budowę można też złożyć on-line

Wydział budownictwa starostwa powiatowego czeka na wnioski on-line! Od 1 lipca to możliwe za pośrednictwem specjalnej aplikacji, którą znajdziemy na stronie https://e-budownictwo.gunb.gov.pl/. Tam też wszelkie szczegóły krok po kroku, co i jak należy wykonać.

Najważniejsze zmiany od lipca wprowadzają możliwość złożenia wniosku o pozwolenie na budowę oraz dokonania zgłoszenia z projektem architektoniczno – budowlanym przez internet. W dniu 1 lipca br. weszło w życie rozporządzenie zmieniające formę i zakres projektu budowlanego, który od tego dnia może być przygotowany i złożony do organów w pliku pdf. Ale to nie jedyne możliwości. Więcej w linku, który podajemy powyżej.

Zachęcamy do tej wygodnej formy komunikacji z wydziałem budownictwa starostwa powiatowego.

al

E budownictwo.png