Punkt Szczepień Powszechnych będzie nieczynny do poniedziałku. Powodem brak dostawy szczepionek

Mimo starań szpitala o otrzymanie odpowiedniej liczby szczepionek do Punktu Szczepień Powszechnych przy ul. Stalmacha 20, dziś dowiedzieliśmy się, że preparaty nie dotrą do nas z Agencji Rezerw Strategicznych.

Dzisiaj SP ZOZ nie otrzymał żadnej z zamówionych 1530 dawek szczepionki Pfizera. Szpital został poinformowany, że w poniedziałek zamiast 1440 dawek szczepionki, otrzymamy tylko 180. A 28 maja (piątek w przyszłym tygodniu) nie otrzymamy 1530 - tylko 270 dawek.

Dlatego też nasz punkt będzie nieczynny dziś, jutro oraz w poniedziałek. Natomiast we wtorek 25 maja zostanie otwarty od godz. 15.00, a w piątek 28 maja także od godz. 15.00.

Oprac. al